İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Vekilimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında 26.04.2017 tarihinde İlçemizde Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

     Vatandaşlarımız toplantıda; sorun, talep ve şikayetlerini direkt olarak Vali Vekili Karadeniz’e ve diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

     Ağlı Belediye Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Vekilimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Kaymakamımız Abdulkadir Çelik, Belediye Başkanı Şahin Çolak, İl Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı ile ilgili kurum müdürleri ve daire amirleri katıldı.

     Vatandaşlar tarafından yol, onarım, şantiye için ekipman, asfaltlama çalışmaları, ikinci kat asfalt isteği, köy konağı talebi, Alınca Gazi Türbesinin çevre düzenlemesi ve bakımının yapılması, öğrenci gezileri düzenlenmesi, hayvancılığın geliştirilmesi, elektrik kesintileri, yurt sorunu, Ağlı Kalesinin turizme açılması gibi konulardaki sorularını Vali Vekilimiz Karadeniz’e ve ilgili müdürlere iletildi.

     Vali Vekili Sayın Yaşar Karadeniz, vatandaşlarımızın sorunlarını cevaplayarak, çözüm bulunması için ilgili Daire Müdürlerine talimat verdi.

  İSAY2 Galeri
 
 
T.C AĞLI KAYMAKAMLIĞI RESMİ WEB SİTESİDİR