VALİ VEKİLİ SAYIN YAŞAR KARADENİZ;AĞLI VE KÜRE İLÇE MUHTARLARINI DİNLEDİ...
 
     İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Vekilimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında 09.05.2017 tarihinde Ağlı ve Küre İlçesi Köy ve Mahalle Muhtarları toplantısı gerçekleştirildi. Ağlı ve Küre İlçesi muhtarları; sorun, talep ve şikayetlerini direkt olarak Vali Vekili Karadeniz’e ve diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.
    
      Vali Vekilimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında yapılan toplantıya , Ağlı ve Küre Kaymakam Vekili Fatih Kayabaşı, Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, İl Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı ile ilgili kurum müdürleri ve daire amirleri katıldı.
       Muhtarların talep, istek ve önerilerini dinleyen Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ sorunların çözümü konusunda gerekli özenin gösterilmesi için ilgili kurum müdürleri ve daire amirlerine talimat verdi.Vali Vekilimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında yapılan toplantıya , Ağlı ve Küre Kaymakam Vekili Fatih Kayabaşı, Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, İl Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı ile ilgili kurum müdürleri ve daire amirleri katıldı.
       Muhtarların talep, istek ve önerilerini dinleyen Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ sorunların çözümü konusunda gerekli özenin gösterilmesi için ilgili kurum müdürleri ve daire amirlerine talimat verdi.
 
 
  İSAY2 Galeri
 
 
 
T.C AĞLI KAYMAKAMLIĞI RESMİ WEB SİTESİDİR